Opłaty za utrzymanie konta w Serwisie PPM

Wersja Demo Serwisu PPM, Publikacje elektroniczne

Opłaty za utrzymanie konta w Serwisie PPM

Opłacenie utrzymania konta w Serwisie PPM oznacza zgodę na Warunki korzystania z Serwisu PPM. Opłaty za poszczególne okresy dla jednego konta (jednego użytkownika logującego się z jednego adresu IP) korzystającego z serwisu przedstawiają się następująco:

Nowe, niższe ceny utrzymania kont w Serwisie PPM !

Okres utrzymania jednego konta użytkownika w Serwisie PPM

Opłata za utrzymanie jednego konta użytkownika

Koszt miesięczny utrzymania konta

Płatności poprzez serwisy internetowe

1 miesiąc

12 PLN

12 PLN/m-c

Zapłać poprzez przelew na rachunek bankowy (PLN) lub w serwisach

Wpłaty za pomocą Przelewy24.pl (klienci polskich banków)

bądź Link do formularza wpłat za pomocą PayPal

(kliknij na grafikę)

3 miesiące

30 PLN

10 PLN/m-c

6 miesięcy

50 PLN

~8 PLN/m-c

9 miesięcy

65 PLN

~7 PLN/m-c

12 miesięcy

75 PLN

~6 PLN/m-c

Wpłaty na rachunki bankowe

Wpłaty za utrzymanie konta (kont) można dokonać w złotych polskich (PLN) bezpośrednio na jeden z rachunków bankowych. W przypadku rezygnacji z usługi użytkownikowi zostanie zwrócona wpłata pomniejszona o koszty operacji bankowych.

  • mBank - nr konta - 62 1140 2004 0000 3402 3637 6023

Właściciel rachunków: P.U.H. "sofTdis"; ul. Bugajska 13; 97-300 Piotrków Trybunalski.

Po wykonaniu wpłaty na rachunek bankowy proszę przesłać zamówienie na korzystanie z Serwisu PPM na adres e-mail dostępny w menu Kontakt. W wiadomości e-mail należy podać dane do wystawienia rachunku (nazwę firmy i numer NIP, i np. wybraną nazwę logowania (hasło do serwisu należy zmienić po pierwszym logowaniu).

P.U.H. "sofTdis" nie jest płatnikiem VAT. Rachunki są generowane w postaci plików w formacie PDF i wysyłane pocztą e-mail. Na żądanie klienta rachunki mogą zostać przesłane pocztą w formie wydruków.

 

Wpłaty poprzez serwisy internetowe

Opłaty za korzystanie z Serwisu PPM można regulować w prosty sposób również za pomocą serwisów płatności internetowych (wykonanie wpłaty jest równoznaczne z wysłaniem zamówienia, w przypadku rezygnacji użytkownikowi zostanie zwrócona wpłata pomniejszona o koszty operacji przewidziane w cennikach serwisów internetowych):

  • Płatności z kont bankowych w serwisie - Przelewy24.pl Wpłaty za pomocą Przelewy24.pl (klienci polskich banków) (wpłaty w PLN)
  • Płatności z zagranicy i kartami kredytowymi - PayPal Link do formularza wpłat za pomocą PayPal (wpłaty w innych walutach oraz w PLN)

Użytkownik po opłaceniu okresu korzystania z serwisu otrzymuje pocztą e-mail dane niezbędne do logowania oraz rachunek.

Państwo konto zostanie utworzone najszybciej jak będzie to możliwe, po potwierdzeniu wpłaty (z reguły w tym samym dniu).

 

Reklamacje

Reklamacje można zgłaszać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Reklamacje rozpatrywane są niezwłocznie, nie dłużej niż w ciągu 3 dni roboczych. Komunikacja w trakcie procesu reklamacji odbywa się w formie elektronicznej (mailowej).

Klient ma 14 dni na odstąpienie od umowy (rezygnację z usług). Fakt rezygnacji należy zgłosić na adres emai: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W ciągu 3 dni roboczych odstąpienie od umowy zostanie zrealizowane.

Płatność za niewykorzystany okres dostępu do Serwisu PPM zostanie zwrócona w ciągu 5 dni od zgłoszenia reklamacji w sposób uzgodniony z klientem (konto bankowe, konto Paypal).

Polityka PrywatnościWarunki używania Serwisu PPM

P.U.H. sofTdis © 2017 - Wszystkie prawa zastrzeżone.

Szanowny Internauto ! W związku z wejściem od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO) przed korzystaniem z Serwisu PPM zapoznaj się z Polityką prywatności. Korzystając z w/w serwisu zgadzasz się na jego warunki używania.
Free Joomla! templates by Engine Templates